Tatil pişirme ve yemek tatilleri

için en iyi tarifinize ihtiyacım var, birkaç yıl önce Noel hediyeleri olarak vermek için tarçınlı rulolar yaptım. Şaşırtıcı ve öncü kadının ünlü tarifinden. [Burada okuyun: Sıfırdan tarçınlı rulo yaptığım zaman]

Onları yapmak çok uzun zaman aldı ve temizlenmesi daha uzun sürdü (her yerde un hayal edin çünkü mutfakta dikiş gibiyim). Ama yine de onları en az bir kez yapmanızı tavsiye ederim. (Ve beni resmi bir tat test cihazı olarak davet etmekten çekinmeyin!)
En son videolarım

Kötü bir koşudan öğrenmek
Kötü koşular oluyor – işte onu nasıl geçtim ve bir sonraki koşumdan öğrendim. Egzersizlerinizin tarafsız bir gözlemcisi olarak daha iyi bir koşucu olmanıza yardımcı olacak ipucu.

Daha fazla video

0 saniye 3 dakika, 48 saniye

Sıradaki
Maraton Eğitim Günü 3.
00:51

Canlı
00:00
08:21
03:48

Paylaşıyorum çünkü geçen haftanın yemek tatillerini yayınladığımda keyif alıyor gibisin ve bu hafta tarçınlı rulolar içeriyor!

Ayrıca, hayatımda hediyelere ihtiyaç duymayan / istemeyen insanlar için özel bir şey pişirmeyi seviyorum ve bu yıl ne yaptığımdan emin değilim.
Baska öneri?

Genellikle bu kadar önceden plan yapmıyorum ama başkalarına hizmet etmek için ilk kez yeni bir tarif yapmamanız gerektiğini biliyorum. Bu kesinlikle iyi olduğundan ve birkaç günlüğüne kaldığından emin olmak için birkaç test çalışması yapmak istediğim bir durum (bu yüzden halkıma teslim etmek için biraz zamanım var ve hemen yememeleri durumunda ).

Ailem de Noel için Tamales yapıyor. Bu beni düşündürüyor… Tuzlu bir şey düşünmeli miyim? Ben’in büyükannesi, babası sevdiği için ev yapımı Chex karışımının destansı bir kabı gönderirdi. Daha fazla yapamadığı zaman ailesi için bir kez yaptım ve gerçekten sevdiler.

Tuzlu bir şey düşünmeli miyim ?? Hmmm…

Bu hafta yemek tatilleri

Pzt – Sıcak Elma Şartı Günü
Sal – Ev yapımı kurabiye günü
Çar – Ulusal Kale Günü
Thur – Ulusal Yumuşak Taco Günü
Cum – Ulusal Tarçınlı Rulo Günü
Sat – Ulusal Apple Betty Günü
Güneş – Ulusal Erişte Günü

Bekle – Apple Betty nedir? Elmalı turta mı ??

Bakmak zorunda kaldım. Görünüşe göre daha yaygın olarak bir Apple Crisp’e benzeyen ‘Apple Brown Betty’ olarak adlandırılıyor. Ve diğer meyvelerle yapılabilir (Çilek Betty’de olduğu gibi).

Soru: Bu yıl yenilebilir hediyeler olarak ne pişirmeliyim? baska öneri?

Kendi veya tavsiye etmeniz gereken inanılmaz bir tarifiniz varsa…
Lütfen bağlantıyı buraya yapıştırın veya runeatrepeat@gmail.com adresine e -posta gönderin, ben de yaklaşan bir yayında paylaşacağım.

Bana çalışma kitabını gönder

1

Paylaşmak önemsemektir!

1

Toplu iğne

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *