Web’deki Trader Joes

Biliyorum aşkımın tüccar joes ile aşkı takıntısında yalnız olmadığımı biliyorum. TJ’ler hakkında rave olan yüzlerce blogcu var. Bir TJ’si olmayan diğerleri, onların yakınında, şehir dışındayken bir mağazada durmanın bir noktasını oluşturur.

(kaynak)
En yeni videolarım

5 dakikalık koşu ısın
Koşucular için hızlı ısınır. Koşunuzdan önce 5 dakika çalıştırın. Nasıl çalışmaya hazırlanırsınız. Koşmadan önce ne yapmanız gereken öneriler

Daha fazla video

0 saniye 5 dakika, 34 saniye

Sıradaki
Jessica Simpson Anı – Açık Kitap İncelemesi
06:05

Canlı
00:00
08:21
05:34

Amerika’daki en sağlıklı mağaza – ülke genelinde sağlıklı yaşam bloglarının radarına sahip olduklarını ima ediyorlar.

(kaynak)

Ancak, sağlam bir sosyal medya varlığına sahip değiller. Bunu hayal kırıklığına uğrattım ve bugün onlara e-postayla gönderdim, sosyal medyalarını genişletmeyi planlamayı planlamaları isteyip istemediğini soruyorum (ve buna yardım etmemi gerekiyorsa)?

Sık sık mağazadan ve en sevdiğim ürünlerden bahsettiğimi biliyorum! Birçok, çok sayıda blogcu bunu da yapar. Online ilişkileri çevrimiçi olarak teşvik ederselerse ne kadar oynadıklarını hayal edin?!

Bazılarının beni işe alması ve çevrimiçi varlığını havaya uçurmak için bazı kampanya yapması için kim?!

Bu sabah mısır gevreği yedim ve sonra çok yavaş bir koşuya gittim. Bir koşudan önce tahıl benim için asla çalışmaz. Boo. Öğle yemeğinde bir arkadaşıyla tanışıyorum ve randevu alıyorum. Daha sonra görüşürüz?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *